Hľadáme skúsených klampiarov (strešní klampiari) do Nórska.

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klampiari budú pracovať na stavbe, novej výstavbe alebo renovácií.
Jedná sa o montáž od jednoduchých okenných kovaní, vzduchových uzáverov, komínových zariadení, zachytávačov snehu, odkvapov a zvodov, až po strechy s celými pásovými strechami a riešenia fasád.
Všetko z 0,6 mm lakovaných plechov, zinku, hliníka a nehrdzavejúcej ocele.

Všetko sa odohráva vonku, po celý rok.

Prax potrebná aspoň 3 roky s referenciami, ktoré sa budú overovať.
Požadujeme anglický/nórsky jazyk na komunikatívnej úrovni.
Pracovné oblečenie a potrebnú výstroj poskytuje zamestnávateľ.

Mzda na pracovnú zmluvu 25€ brutto.
Hradené ubytovanie, mesačný príspevok na cestovanie až do 200e .
Možnosť práce na turnusy.
Nástup možný ihneď.
4 pracovné miesta.

Miesto výkonu práce Oslo a Alesund.

V prípade záujmu nás kontaktujte na +421 905 256 638 alebo posielajte svoje CV v angličtine na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3971728  Termin der Veröffentlichung: 21.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 EUR/hod.