Vodič VZV do Žiliny Nástupný bonus až 2000€

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov VZV
pracovník zabezpečuje vyvážanie plných paliet od zváracieho automatu , zároveň navážanie prázdnych paliet , práca v sklade pri "stohovaní" paliet , znalosť orientovať sa papierovej dokumentácii , nakoľko sa palety naskladňujú podľa produkčného listu

- výhodné pracovné a platové podmienky
- pracovné oblečenie
- dochádzkový bonus v sume 50 € za odpracovaný celý mesiac
- príspevok na stravné
- rôzne finančné motivačné bonusy zo strany zamestnávateľa
- pitný režim formou automatov na vodu
- sprchy na ženskej aj mužskej šatni

Platové podmienky:
-až do výšky 1200€-1500€/mesiac
Živnosť 1800€/mesiac

Práca vhodnejšia pre Mužov
Zabezpečená doprava z autobusového nástupišťa priamo do podniku.

Požadujeme :
-papiere na VZV
-manuálna zručnosť
-spoľahlivosť
-flexibilita
-prax v automobilom priemysle výhodou
-dobrý zdravotný stav , práca na 3 zmeny
-samostatnosť , chuť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

vodič vzv

Počet rokov praxe

2

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4080193  Termin der Veröffentlichung: 3.4.2023  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 200 EUR/mesiac