Vedoucí odboru účetnictví

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Odpovědnost za komplexní vedení účetnictví společnosti
* Zpracování měsíčních a ročních závěrek
* Metodická a řídící činnost v oblasti účetnictví a daní
* Vedení a organizace práce kolektivu účetních
* Řízení a správa interní dokumentace
* Spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci a ostatními odbornými útvary v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou a perspektivní práci ve výrobní společnosti
* Motivující mzdové ohodnocení - hrubá mzda 40 000 Kč/měs. + až 25% prémie
* Zapracování na pozici a náležité předání pracovní agendy
* Zaměstnanecké benefity:
- možnost dalšího odborného vzdělávání
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- možnost poskytnutí příspěvku na dopravu
- mobilní telefon a notebook – po kompletním převzetí pracovní agendy
- zvýhodněné volání u mobilního operátora

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Stabilní společnost s letitými zkušenostmi, která si váží svých zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* Znalost komplexního vedení účetní agendy

* Schopnost tvorby metodických postupů
* Znalost účetní legislativy, legislativy a účetních postupů v oblasti DPH
* Znalost komplexní agendy majetku, včetně technického zhodnocení a odpisu
* Schopnost řídit a vést
* Organizační a komunikační schopnosti
* Logické myšlení, preciznost, časová flexibilnost, stresová odolnost
* Uživatelská znalost MS OFFICE
* Řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3527118  Termin der Veröffentlichung: 3.12.2018