Mzdová,ý účetní - na poloviční úvazek

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nového závodu výrobní firmy hledáme mzdovou účetní. Nyní je pozice vzhledem k počtu zaměstnanců koncipována jako poloviční úvazek s vizí změny na plný úvazek.

Popis pozice:
- sledování legislativy a dohled nad aplikací změn v praxi
- komplexní zajišťování a vedení mzdové evidence, statistik a výkazů pro nově vzniklou a rozvíjející se společnost
- komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, Čssz, FÚ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní práce v zahraniční společnosti
- jazykové a odborné vzdělávání
- zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (až 5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění a další)
- práce na 0,5 úvazku (výhledově na plný úvazek)

Informace o náboru

Lokalita a nástu: Ústí nad Labem/ dle dohody

Kontakt: [email protected], 724308551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní mezinárodní společnost, která rozšiřuje své kapacity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru min. 3 roky
- znalost vedení mzdové evidence, statistik a výkazů
- orientace v oblasti personální, mzdové agendy a pracovně-právních předpisech
- zkušenosti se zpracováním mezd
- vítána je zkušenost s exekucemi na mzdy
- znalost práce na PC a MS Office
(Word, Excel) - uživatelská znalost, výhodou znalost účetního systému VEMA
- znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
- schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, důslednost, bezchybnost
- bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1944274  Termin der Veröffentlichung: 8.1.2015