Jsi nadšenec do zvířat? Asistent/ka prodeje - Praha Čestlice

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Obchodní 113, Čestlice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše prodejny v Praze hledáme nadšence a zvířecího fandu, který chce trávit svůj pracovní čas s dvounožci se stejným zájmem a mít na blízku zvířecí kamarády.

Co Tě čeká:

* aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
* odborné poradenství zákazníkům
* péče o zvířecí kolektiv – krmení, zajištění pitného režimu a úklid domečků
* práce na pokladně, udržování čistoty a doplňování zboží

Co Ti slíbíme:

* Profesní rozvoj v oboru chovatelství
* Certifikační kurzy v hodnotě 10 tis. Zdarma
* Mzdu každý 16. den v měsíci na tvém účtu
* 50% zaměstnanecká sleva pro tvá zvířátka
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* Multisport kartu
* benefitní volno navíc
* motivační soutěže mezi prodejnami

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

* kladný vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství
* vstřícný přístup k zákazníkům a ochota poradit
* dobré komunikační schopnosti
* nadšení pro práci, energii a ochotu pracovat v týmu
* zodpovědnost, férové jednání a loajalitu
* chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem
* doporučení: práce není vhodná pro uchazeče s alergiemi

CustomerCategory

prodejny

standardni

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Provize z prodeje
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4208648  Termin der Veröffentlichung: 22.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 19 000 Kč/měsíc