Senior HTML kodér (front-end developer)

Poski.com s.r.o.

Místo práce
28. října 1584, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na pozici HTML kodér - senior. Staneš se součástí týmu, který můžeš, pokud budeš dobrý po zaškolení vést.
Samozřejmostí je pravidelná komunikace s klienty a hledání řešení pro VIP partnery, jakou jsou například firmy Whirlpool, Albixon, Hyundai a další.

Poskytujeme plno zajímavých bonusů, včetně provize ze zisku projektů. Spolupracuj s námi, budeš pracovat v týmu profesionálů a fandů do IT. Ve firmě, která má mezi 25 - 30 zaměstnanci, tedy ideální velikostí pro tvůj další rozvoj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za odvedenou práci ti nabízíme:

- Smlouvu na HPP, ŽL - úvazek je na dohodě
- Pružnou pracovní dobu
- Mzdové ohodnocení v rozmezí 30 000Kč – 40 000 Kč + podíl ze zisku na projektech
- Homeoffice až 50 dnů v roce, 3x Sickdays, 20 dnů dovolené
- Zajištění počítačového vybavení
- Neomezený mobilní tarif
- Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě
- Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek), podívej se na náš Facebook
- Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR.
- Mladý a přátelský kolektiv
- Stravenky po zkušební době
- Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny
- Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň
- Platba životního pojištění
- Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3252080  Termin der Veröffentlichung: 13.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 25 000-35 000