Olomouc strojník - obsluha a údržba automatické linky

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme strojníky do Olomouce, náplní vaší práce bude obsluha a pravidelná údržba automatické linky na míchání a výrobu betonových produktů do stavebnictví (dlaždice, obrubníky, apod.)
Nabízíme zajímavou a nerutinní práci, důkladné zaučení, možnost osobního rozvoje.
-250 kč/h, příspěvky na stravování
-12h směny - denní/noční
-nutné alespoň vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru a/nebo praxe na obdobné pozici.
-alespoň základní znalost práce na PC

V případě zájmu posílejte CV na [email protected] nebo volejte 730894711

Zaměstnanecké výhody, benefity

-250 kč/h 40-50 tisíc měsíčně
-závodní stravování
-v případě spokojenosti přestup do kmene po zaučení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Pragma personální agentura působí již od roku 1997! více info na: https://e-pragma.cz/hledame-zamestnance/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství a příbuzné obory

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochota se učit, zvládat 12h směny a nebát se práce s PC (uživatel - obsluha)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4162430  Termin der Veröffentlichung: 15.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc