Vodič MKD - cisterny, potraviny - výlučne slovenský tím vodičov

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
radi sa dohodneme
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových vodičov na potravinové cisterny (NEmusíte mať predošlú skúsenosť na cisterne!).
Platové podmienky: 800 Eur brutto = fix.
Po 1 odpracovanom roku sa základ zvyšuje.

+ 50 € / deň diéty = 45 € netto + 5 € brutto (to je nad rámec zákona, čiže na to siaha štát - odvody) = cca 48 € / deň netto,
+ 18 € / deň vreckové brutto = cca 15 € / deň netto.

Práca je hlavne v krajinách:
a) BENELUX + FR + DE = 70 % prepráv
b) UK, PL, SK, CZ, IT, AT, HU CH = 30 %

Vozidlá: DAF a SCANIA.

Jedná sa o "čistú" prácu - vozí sa väčšinou pivo a čokoláda.
Nie je potrebná ADR.
Štandardne je u nás turnus 3+1 ale radi sa dohodneme aj na iných turnusoch podľa Vašich požiadaviek.
Výplatný termín je vždy presne k 15. v mesiaci, nikdy nemeškáme.

Stačí ak máte predošlú skúsenosť na kamióne, zaučíme Vás radi na cisterny.

Máme slušný a pohodový kolektív vodičov. Vozidlá sa u nás striedajú. Máme 38 ťahačov a 48 vodičov. Všetky ťahače sú pridelené, takže keď ide vodič domov, nastupuje striedač = za cyklus vymení 3 x auto. Striedanie je vždy na firme kde sa trávi väčšina víkendov ( každý tam má k dispozícii vlastnú zamykaciu skrinku, kuchyňu, auto na potrebné nákupy...).

Náplň práce Vodiča kamiónu:
- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel,
- zodpovednosť za nákladku a vykládku tovaru,
- preprava materiálu (Európska únia, príležitostne UK).

- dobrý kolektív výlučne slovenských vodičov (zásadne nezamestnávame vodičov iných národností),
- čistá práca len s potravinami: väčšinou pivo a čokoláda,
- stabilná práca,
- slovensky hovoriaci dispečeri,
- v Bratislave strážené parkovisko kde si môžete nechať svoj súkromný automobil keď idete na turnus,
- výhodné platové ohodnotenie, všetko sa vypláca vždy včas a riadne na účet,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- férový prístup k zamestnancom,
- jasne stanovené podmienky,
- chápavý šéf :-)

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.
Pohovory sa priebežne po dohode konajú v Bratislave.

Ďakujeme za Vaše prípadné otázky, záujem o pozíciu a za Váš čas venovaný pohovorom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o veľkú a dlhoročne pôsobiacu prepravnú spoločnosť.
Všetky bližšie informácie si vysvetlíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

E

- kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2429316  Termin der Veröffentlichung: 2.8.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 800 EUR/mesiac