Можливість для людей з України

Оператор в производстве без опыта и для женщин

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ищем работников на производство в компанию Peugeot - автопром, город Trnava.
Простая мануальная работа на три смены, подходит женщинам и мужчинам.

з.п. 700евро в чистом, жилье обеспечит работодатель - комната для двоих/троих в квартире, 80евро/мес., не общежитие.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

международный производитель автомобилей

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilovy priemysel

Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Преимущество у тех кто имеет жилье в Trnava и в округе.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4333533  Termin der Veröffentlichung: 19.5.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 850 EUR/mesiac