Mechanik údržby kompresní stanice Kouřim

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik údržby kompresní stanice Kouřim

Náplň práce:
• údržba a obsluha technologického zařízení kompresní stanice
• samostatná obsluha zařízení NN a VN kompresní stanice
• údržba čidel, snímačů, elektromotorů, servopohonů, ovládání KK, včetně ovládacích elektrických okruhů
• identifikace a odstraňování zjištěných závad
• účast na přeložkách zařízení a částí technologie jak elektro tak strojní
• dozor nad činností dodavatelských organizací

Požadujeme:
• SO, ÚSO elektro
• nutná praxe v oboru elektro
• §6 vyhl. č. 50/1978 sb.
• ŘP min. skupiny B
• základní znalost práce na PC (MS Office)
• flexibilita / samostatnost / zručnost / ochota učit se nové věci

Nabízíme:
• zázemí úspěšné energetické společnosti
• nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
• zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou
• místo výkonu práce Kouřim

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost, která je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2729946  Termin der Veröffentlichung: 19.9.2016