Vývojář C# / SQL Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti logistiky a distribuce ve zdravotnictví, hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici: Vývojář C# / SQL Developer

Náplň práce:
• vývoj aplikací pro zdravotnictví
• zodpovědnost za kvalitu řešení
• komunikace s uživateli

Požadujeme:
• min. 5 let zkušeností s programováním v C# a SQL databázemi (ORACLE výhodou)
• znalost OOP
• znalost .NET standardů psaní kódu a schopnost je dodržovat
• zkušenost s používáním SVN nebo Git
• základní znalost Aj
• komunikativní typ (komunikace se zadavateli)

Nabízíme:
• práce na HPP/ŽL
• možnost home office (vhodné i pro mimopražské kandidáty)
• místo výkonu práce Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti logistiky a distribuce ve zdravotnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2754238  Termin der Veröffentlichung: 6.10.2016