Telefonní operátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, odborné nakladatelství, hledáme vhodné kandidáty na pozici telefonní operátor.

Náplň práce:
• aktivní oslovování klientů z interní databáze
• poskytnutí informací o nabídce - inzerce v regionálních a naučných publikacích
• následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta
• zaslání nabídky do e-mailu
• samotný prodej

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• spolupráce na HPP, možno i poloviční úvazek
• zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy dle výkonu
• motivační programy a soutěže
• příspěvky na stravování
• místo výkonu práce Praha - Žižkov, Plzeň – Bory, Ústí n. L. - centrum
• možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech
• nástup nejlépe ihned, případně dohodou
• zázemí stabilní společnosti

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Odborné nakladatelství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• výbornou znalost českého jazyka – rodilý mluvčí
• výhodou praxe s aktivním telemarketingem (nikoli podmínkou)
• pro klientský přístup, odolnost vůči stresu
• výborné komunikační dovednosti
• schopnost pohotově reagovat a nabídnout řešení
• orientace na cíl a dosažení výsledků
• časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2763477  Termin der Veröffentlichung: 12.10.2016