Inovativní SQL specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť na sobě pracovat? Orientuješ se v OS? Ovládáš SQL, chceš se v tom zdokonalit a naučit se i něco nového? Zajímají Tě nové technologie v IT? Potom hledáme právě Tebe! 

S čím budeš pracovat (aneb s čím můžeš pomoci a co se můžeš naučit)?
Pokud máš v malíčku MS Office 2013 (Skype for business, OneDrive), budeš cenným členem týmu – a jestli se to chceš naučit, rádi Ti s tím pomohou. Pracuje se také se Sharepoint 2013, Nintex Workflow a jinými DB servery (postgreSQL, mySQL). Ovládáš alespoň jeden programovací jazyk? Super, máš výhodu. Pokud však žádný neznáš, dveře Ti to nezavře!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Ti práci pro dynamickou a inovativní společnost, která se každým dnem rozrůstá a hledá posily do IT oddělení. Budeš zodpovídat za databázové servery na platformě Microsoft, podílet se na mnoha firemních projektech, řídit spolupráci s externími dodavateli, podporovat kolegy při řešení problémů a úzce spolupracovat napříč celou firmou. Práce je do značné míry samostatná a zodpovědná. A navíc budeš mít spoustu prostoru pro seberealizaci – splň si svoje sny! Benefity ušijí přímo Tobě na míru!

Na jaké další benefity se můžeš těšit?
Grilovačky na pracovišti, stolní fotbálek a Xbox Ti zpříjemní Tvou práci stejně jako Tvůj budoucí tým! Budoucí kolegové budou vždy připraveni Ti pomoci, když si nebudeš vědět rady. A když Ty pomůžeš růst firmě, ona pomůže růst Tobě. ;-)

Pracovat budeš v Modleticích u Prahy, po nějaké době částečně v Praze.

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

dynamická a inovativní společnost v oblasti IT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
Že se orientuješ v IT - a že Tě to baví! 
Musíš se vyznat v T-SQL. Pokud navíc zvládáš administraci SQL serveru a serveru na MS platformě, je to super. A jestli s tím ještě nemáš velké zkušenosti, rádi Tě vše naučí - IT školení na špičkové úrovni jsou samozřejmostí! Budeš mít kolegy v zahraničí, takže očekáváme alespoň základní úroveň angličtiny pro písemnou komunikaci. Uvítáme řidičský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2824060  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2017