Svářeč v ochranné atmosféře

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stavebních a průmyslových výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářeč v ochranné atmosféře a taky opraváře a zámečníky.

Náplň práce:

• Svařování ocelových konstrukcí (v hale)
• Malosériová výroba

Požadavky:

• Vzdělání: vyučen
• Praxe: není nutná
• Základní zkouška ze sváření podmínkou

Nabízíme:

• Pracovní pozici svářeče, zámečníka nebo opraváře
• Práci na HPP
• Plat nástupní 16.000 – 20.000 Kč hrubého
• Místo výkonu práce Vidonín (okres Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina)
• Na pracovišti 15 kolegů
• Pracovní doba po-pá; 6.00 hod. – 14.30 hod.
• Zázemí stabilní společnosti, šatny, sprchy

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje nekontaktovat kandidáty, který nesplňují požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výrobce světových stavebních a průmyslových výtahů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

D

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2826175  Termin der Veröffentlichung: 15.1.2017