Přípravář / ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář / ka

Náplň práce:
• Tvorba výběrových řízení, vyhledávání subdodavatelů v rámci výrobní přípravy (u soukromých i státních zakázek), ve spolupráci s jednotlivými specialisty
• Uzavírání podmínek, smluv a objednávek se subdodavatelskými firmami
• Hledání možností záměn řešení a technologií v projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti (na trhu již 27 let)
• přátelský pracovní kolektiv
• motivační platové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou motivační prémií za odvedenou práci na projektu
• nefinanční bonusy, příspěvky na stravování
• mobilní telefon i k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
• podporu dalšího vzdělávání, odborného i manažerského růstu
• Místo pracoviště: Brno

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ stavební se specializací na pozemní stavitelství / ekonomiku a řízení staveb
• Praxe alespoň 3 roky (juniorská pozice) nebo i delší (seniorská pozice), se schopností samostatné analýzy projektové dokumentace
• Znalost práce s PC (programy BUILDpower S, Excel, Word, Project, CAD) na uživatelské úrovni výhodou
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3279053  Termin der Veröffentlichung: 5.1.2018