Servisní technik PZTS Hradec Králové

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Servisní technik PZTS Hradec Králové.

Náplň práce:

* servisní zásahy u zákazníka - výjezdy (služební cesty Královehradecký a Pardubický kraj) dle servisních smluv a pokynů nadřízeného, komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)

* oprava, montáže a instalace elektronických systémů

* pomoc při realizaci nových zakázek

* pohotovost na telefonu

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

* práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí

* perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií

* zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní dny, roční odměny, pojištění odpovědnosti zaměstnance zdarma, karta Multisport, pružná pracovní doba)

* motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích

* zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu

* účast na školeních a odborných seminářích

* služební vozidlo, NTB, telefon

* místo výkonu práce Hradec Králové a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

dodavatel komplexních bezpečnostních technologií a služeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

* vzdělání: středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru

* znalost EZS, EPS, CCTV, ACS

* osvědčení o odborné způsobilosti - vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)

* praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů min 2 roky podmínkou

* řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

* trestní bezúhonnost

* časovou flexibilitu

* revizní zkouškou – výhodou

* základní znalost AJ - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3473054  Termin der Veröffentlichung: 4.10.2018