Frézař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, podnik s dlouholetou tradicí ve strojírenské výrobě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Frézař.

Náplň práce:
• Frézování obrobků, zejména kolejových konstrukcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• Práci na HPP
• Platové ohodnocení odpovídající dle praxe, znalostí a výsledků
• Proplácené přesčasy, stravenky
• Čerpání firemních benefitů (příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na dopravu)
• 25 dní dovolené
• Nástup ihned/ dohodou
• Místo výkonu práce: Praha 9

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik s dlouholetou tradicí ve strojírenské výrobě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Specializaci na frézy s operačním systémem MEFI nebo podobný
• Ostatní obráběcí stroje výhodou (soustruh, hoblovka atd.)
• Praxi na obdobné pozici
• Ochotu pracovat ve směnném provozu
• Spolehlivost, zodpovědnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3476333  Termin der Veröffentlichung: 22.8.2018