Referent/ka obchodního oddělení - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí širokou škálu produktů pro financování nových a ojetých vozů, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Referent/ka podpory prodeje.

Náplň práce:
• kalkulace a zpracování nabídky pro koncové zákazníky a nebo prodejce
• administrativní podpora uvedení nových obchodních schémat, produktů
• administrativně analytická práce související s výplatou provizí a bonusů
• vyhodnocení konkurenčních nabídek
• vyhodnocení spolupráce s jednotlivými partnery

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zaměstnání u renomované mezinárodní společnosti
• prostor pro osobní a profesní rozvoj
• možnost financování zaměstnaneckého vozidla
• 5 týdnů dovolené, snížené sazby na telefon, stravenky a další zaměstnanecké výhody
• Nástup možný ihned/dohodou
• Kanceláře: Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která svým klientům nabízí širokou škálu produktů pro financování nových a ojetých vozů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v oboru finančních služeb
• znalost práce na PC (MS Office)
• samostatnost a aktivní přístup k práci
• organizační schopnosti, komunikativnost
• řidičský průkaz sk. B
• znalost anglického jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3477557  Termin der Veröffentlichung: 24.8.2018