Technolog ve výrobě elektromechanických sestav

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nová Paka, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší evropské distributory precizních elektrických součástek, hledáme kandidáta na pozici Technolog ve výrobě elektromechanických sestav.

Náplň práce :

• Technologická příprava výroby:
- postupy výrobních operací, definování nářadí, přípravků a materiálových alternativ
- přehledy pro zapojení, potiskování a testování na el. testerech
• Technická jednání se zákazníky o možnostech řešení jejich úkolů včetně služebních cest
• Zpracování cenových kalkulací pro nové projekty
• Školení pracovníků výroby k novým materiálům a postupům
• Návštěvy výstav z hlediska nákupu materiálů a technologií i prodeje vlastních výrobků

Požadujeme :

• VŠ nebo SŠ vzdělání, nejlépe v oboru elektro či strojním
• Odborné zkušenosti – výhodou
• Znalost AJ nebo NJ - výhodou
• Ochota učit se velkému objemu nových informací
• Seriózní vystupování, zodpovědnost, výkonnost a vytrvalost
• Pracoviště v Nové Pace, ochota občas cestovat k zákazníkům
• ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme :

• Práci na HPP v dynamicky se rozvíjejícím oboru letecké, obranné a další spec. techniky
• Zázemí dlouhodobě stabilní české společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení odpovídající vlastním schopnostem a přínosu společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v novém areálu společnosti a vstřícný pracovní kolektiv
• Spolupráci na zajímavých projektech s významnými domácími i zahraničními partnery
• Možnost profesního růstu, např. na vedoucího skupiny s dalšími benefity
• Jazykové a jiné kursy
• Podporu aktivit ve sportu a kultuře
• Flexibilní pracovní dobu
• Kvartální odměny k platu dle vykonů a hosp. výsledků firmy
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na stravování
• Příspěvky na dopravu
• Příplatek na životní či důchodové pojištění
• Místo výkonu práce: Nová Paka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která patří mezi největší evropské distributory precizních elektrických součástek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3481995  Termin der Veröffentlichung: 31.8.2018