Asistent/ka vedoucího zákaznického oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou společnost, která je stabilní českou firmou na trhu v oblasti e-commerce hledáme Asistent/ka vedoucího zákaznického oddělení.

Náplň práce

• Příjem požadavků, objednávek
• Telefonický kontakt se zákazníky (pasivní linka)
• Řešení reklamací
• Práce v kanceláři
• Po zaškolení (1/2 rok) převzetí vedení týmu – posun na pozici Vedoucí zákaznického oddělení (vedení 4-6 podřízených)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Zajímavá práce na HPP ve stabilní společnosti
• Nástupní plat 25-35 000 Kč dle zkušeností a dovedností
• Nástup možný ihned (případně dohodou)
• Místo výkonu práce: Praha centrum (ul. Rytířská)
• Pracovní doba (8.00-16.00 nebo 9.00-17.00)
• Zaměstnanecké slevy na zboží

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Dynamická společnost, která je stabilní českou firmou na trhu v oblasti e-commerce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• min. SŠ vzdělání, výhodou VŠ
• Praxe na zákaznickém oddělení podmínkou
• Týmový hráč, profesionální vystupování
• Dobrá znalost MS Office
• Vynikající organizační schopnosti, proaktivita
• Zkušenost s menší společností velkou výhodou (10-20 zaměstnanců)
• Samostatnost
• Umění delegovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3482371  Termin der Veröffentlichung: 31.8.2018