JavaScript backend vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou ambiciózní SW firmu z Brna, která vyvíjí vlastní SW nástroje pro digitální podporu prodeje a interní komunikaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici JavaScript backend vývojář.

Náplň práce, jež Vás bude bavit:
• Agilní vývoj zcela nového inovativního produktu
• Tvorba distribuovatelné aplikace pro celý svět
• Úzká vazba na moderní HW
• Spolupráce s dalšími členy vývojového týmu, experty a konzultanty
• Prostor pro vlastní inovace a široké uplatnění zkušeností

Co je pro nás důležité:
• Ukončené anebo i probíhající VŠ vzdělání v oblasti IT
• Výborná znalost JavaScriptu
• Zkušenosti s node.js
• Schopnost pracovat samostatně, zodpovědně a mít proaktivní přístup
• Vzájemná důvěra a spolehlivost
• Pasivní znalost AJ – psaní mailů, čtení

Rovněž mnohé nabízíme:
• Práci na plný/částečný úvazek
• Seberealizaci a rozvoj ve firmě, kde práce dává smysl, jasné výsledky a přínosy
• Vliv na další směřování firmy a podíl na jejím globálním úspěchu
• Zkušené kolegy, od kterých se budete moci hodně naučit a akcelerovat vaši kariéru
• Menší tým s širokým záběrem technologií, zkušeností postupů a vysokou mírou autonomie
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Férovou mzdu dle pracovních zkušeností a bonusy podle výsledků
• Flexibilní pracovní dobu v příjemném pracovním prostředí v centru Brna a možnosti práce na dálku
• Odborné vzdělávání
• Benefity formou různých příspěvků
• Firemní večírky, grilovačky, sport, výlety a akce za hranice všedních dní
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Brno – Střed

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká ambiciózní SW firma z Brna, která vyvíjí vlastní SW nástroje pro digitální podporu prodeje a interní komunikaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3534611  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2018