Slévárenský dělník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, slévárnu ve Zlíně, působící na trhu již od počátku 20. století, hledáme vhodné kandidáty na pozici Slévárenský dělník.

Náplň práce:
• Výroba odlitků a obrobků ze šedé a tvárné litiny o váze od 30 do 10000 kg
• Možnost pracovat na pozicích napříč celou výrobou (Formíř, Tavič, Brusič)
• Jedná se o práci v jednosměnném provozu a dobrém kolektivu

Požadavky:
• ZŠ vzdělání, Výuční list v oboru výhodou
• Praxe v oboru je výhodou
• Chuť se učit novým věcem
• Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
• Manuální zručnost

Nabídka:
• Práci na HPP, možnost zkráceného úvazku
• Dobré platové ohodnocení s pevným termínem výplaty
• 1 týden dovolené navíc
• Systém benefitů (Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, řada příspěvků,…)
• Místo výkonu práce Zlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

slévárnu ve Zlíně, působící na trhu již od počátku 20. století

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3538684  Termin der Veröffentlichung: 13.11.2018