Project manager - nákup

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Čelákovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje převážně na nákup a prodej neželezného odpadu a jeho vedlejších produktů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Project manager.

Náplň práce:

  • Průzkum potenciálu trhu v oblasti výkupu kovového odpadu ve střední Evropě (CZ, SK, PL, HU)
  • Navazování obchodních vztahů (dojednávání podmínek odkupu kovového šrotu)
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Cestování po celé střední Evropě
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka - mluvená i psaná forma
  • Dobrou znalost komunikativní angličtiny – komunikace s obch. Partnery
  • Alespoň základní znalost polštiny (ideálně rozumět mluvenému a psanému textu, schopnost se domluvit)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Praxi v oblasti nákupu a přímého jednání s dodavateli
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti (nákup)
  • Ochotu aktivně cestovat po celé České republice a okolních státech (Polsko, Slovensko, Maďarsko)
  • Schopnost psaní obchodních reportů v českém jazyce
  • Znalost práce na PC - internet, MS Office (Word, Excel)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Technické znalosti v oboru manipulace se šrotem – velkou výhodou
  • Znalost NJ - výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a plně samostatnou práci na HPP ve stabilní firmě
  • Motivující platové ohodnocení (Fix + bonusy z obchodu - po ukončení zkušební doby)
  • Zázemí kanceláře v Praze nebo v Čelákovicích
  • Notebook
  • Služební automobil
  • Služební mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Velký prostor pro seberealizaci a uplatnění svých schopností a nápadů
  • Místo výkonu práce: Čelákovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560051  Termin der Veröffentlichung: 13.12.2018  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.