Výrobní ředitel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Úpice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu vah a vážících zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Výrobní ředitel.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za komplexní zajištění procesů výroby společnosti, počínaje technologickou přípravou výroby až po expedici výrobků včetně zajišťování externích montáží
  • nadřízenost a organizační řízení vedoucích pracovníků – vedoucí technologie, vedoucí řízení výroby, vedoucí výroby, včetně řízení zásobování, expedice
  • úzce spolupracuje s oddělením obchodu, konstrukce, řízení kvality, personalistiky, ekonomiky, správy majetku
  • zodpovědnost za zkvalitňování a optimalizaci řízených procesů v rámci systému managementu společnosti, včetně návrhů na zlepšování procesů
  • veškeré činnosti směřovat k maximálnímu uspokojení zákazníků
  • zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti
  • zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (strojní obor výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • bydliště v rozpětí max. 50 km od Úpice
  • praxi 10 let na manažerských pozicích ve výrobních firmách (strojírenské firmy výhodou)
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • vyjednávací a organizační schopnosti
  • zvládání zátěžových situací a schopnost řešit konflikty
  • schopnost motivovat druhé, autorita

Nabízíme:

  • služební automobil
  • notebook
  • firemní mobil
  • stravenky
  • vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost příspěvku na ŽP
  • kariérní postup na ředitele společnosti
  • místo výkonu práce: Úpice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3591361  Termin der Veröffentlichung: 1.3.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.