Technik instalací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem služeb v oblasti prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta pro úspěšnou instalační zakázku – vybavení jazykových a přírodovědných učeben v základních školách v okrese Chomutov, na pozici Technik instalací.

Požadujeme:

  • SŠ elektrotechnického směru, obor slaboproud
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně §5
  • Časovou flexibilitu
  • Proklientsky a týmově orientovanou osobnost
  • Znalosti z oblasti IT – HW a SW na hobby úrovni
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Velkou výhodou bude zájem o AV techniku (projektory, zobrazovací zařízení, zvuková zařízení, řídící systémy apod.)
  • AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • Instalace interaktivních tabulí a jazykových laboratoří (včetně software) ve speciálních učebnách
  • Zodpovědnost za včasné a kvalitní provedení instalační zakázky (řízení změn, hlídání rozpočtu, koordinace práce externích firem)
  • Zpracovávání administrativy v informačním systému, spojené se zakázkou
  • Komunikace se zákazníky (s vedením základních škol)
  • Během 1 roku máte možnost vypracovat se na samostatného šéf technika, který zodpovídá, řídí a organizuje činnosti a práce spojené s dalšími významnými zakázkami

Nabízíme:

  • Prostředí české firmy s nadstandardním technickým zázemím a firemní kulturou založenou na bezprostřední a přátelské komunikaci
  • Důkladné zaškolení prostřednictvím propracovaného adaptačního programu
  • 20 dnů dovolené a 5 dnů pracovního volna navíc
  • Stravenky, zvýhodněné mobilní tarify a licence MS Office 365
  • V případě zájmu můžete využít každodenní volný či zvýhodněný vstup do relaxačních i pohybových zařízení
  • Vaše zdravotní kondice bude podpořena očkováním proti chřipce a poskytnutím zdravotního volna a další zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce: Chomutov, severní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3595456  Termin der Veröffentlichung: 7.3.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.