OTK – kontrola kvality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na práškové a mokré lakování, lisování plechů a výrobu tepelně izolačních panelů s mnohaletými zkušenostmi, hledáme nového kolegu/yni na pozici OTK – kontrola kvality.

Náplň práce:

  • Výstupní kontrola materiálu
  • Základné testy lakovaného materiálu
  • Koordinace balení po lakování

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání, SŠ - výhodou
  • Praxi v kontrole kvality nebo expedici - výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Uživatelskou znalost PC
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s 17 – letou tradicí na trhu
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Příplatky za noční a případné přesčasy
  • Poukázky na stravování
  • Měsíční bonus za dodržování pracovní doby
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • Místo výkonu práce : Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.