Programátor - Mělník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mělník, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, který rozšiřuje svůj pracovní tým, hledáme programátory na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

  • SŠ (VŠ) vzdělání
  • analytické myšlení
  • znalost objektového programování
  • alespoň základní zkušenosti programování v jazyce C#
  • alespoň základní znalosti jazyka SQL (výhodou Microsoft SQL Server)
  • znalost ovládání Visual Studia (2010 a novější)

Výhodou:

  • uživatelská znalost Microsoft Team Foundation Serveru (TFS)
  • GIT
  • znalost architektury vícevrstvých aplikací
  • znalost datového modelování (Enterprise Architect)
  • zkušenosti při vývoji tlustých aplikací (WinForms, WPF)
  • zkušenosti z vývoje tenkých aplikací v ASP.NET (MVC)
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

Náplň práce:

  • vývoj internetových aplikací a intranetových aplikací
  • týmová práce na rozsáhlých projektech

Nabízíme:

  • práci v mladém, zajímavém kolektivu
  • zkušenost a zázemí kvalitní společnosti
  • možnost účastnit se významných, mezinárodních, projektů
  • zvyšování kvalifikace formou externí a interních školení
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • sportovní a společenské akce
  • příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu:

  • ihned

Místo práce:

  • Mělník

Typ pracovního poměru:

  • práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

  • na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.