Operátor harvestoru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 120 000 Kč/měsíc60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, lesní společnost, hledáme: Operátora harvestoru

Požadujeme:

  • prokazatelnou praxi (min.1 rok) na těžebních lesních strojích typu harvestor
  • ideální je ochota pracovat 6x týdně – 10-12 hodin denně (předpoklad těžby 4000 m3/měsíc) (možná domluva i na zkrácený úvazek, víkendy nebo záskok)

Náplň práce:

  • práce s lesním strojem harvestor (John Deere 1270e) po celou pracovní dobu (pravidelný servis zajištěn)

Nabízíme:

  • práce na IČO, nadstandardní platové podmínky (30 Kč za m3)
  • garantovaný příjem při výkonu 60-120 000 Kč (dle odvedené práce, těžby)
  • zázemí stabilní společností
  • zajištěna dlouhodobá práce v regionu Vysočina (převážně lokalita Třešť)
  • možnost pracovní doby nebo pracovních dní dle dohody (lze upravit)
  • Vysočina – Jihlava a okolí

Bližší informace na čísle: 606 839 360, zavolejte, není třeba zasílat životopis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3729130  Termin der Veröffentlichung: 31.7.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 60 000 - 120 000 Kč/měsíc60000 Kč/měsíc