Autoklempíř/ Karosář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Klecany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce nákladních vozidel a vznětových motorů, hledáme manuálně zručného kandidáta na pozici Autoklempíř/ Karosář.

Náplň práce:

  • provádění autoklempířských oprav nákladních vozů

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • ochota učit se nové dovednosti
  • státní svářečské zkoušky výhodou
  • pečlivost a spolehlivost
  • schopnost učit se pracovat s novými technologiemi v oboru

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost práce přes čas – placené přesčasy
  • 25 dní dovolené, za odpracovaných každých dalších 5 let vždy 1 den dovolené navíc
  • dotované jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • cafeteria – měsíční příspěvek 600 bodů
  • multisport karta
  • O2 soukromé SIM karty
  • Eurowag karty/ Shell karty na nákup PHM
  • stravenky
  • nástup možný dohodou/ ihned
  • pracoviště: 250 67 Klecany

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3744624  Termin der Veröffentlichung: 21.8.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.