Dělník dálniční údržby – řidič, Mirošovice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mirošovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci zřízenou Ministerstvem dopravy ČR, jejíž základní činností je správa, údržba a oprava dálnic a silnic, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dělník dálniční údržby – řidič, Mirošovice.

Náplň práce:

  • Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
  • Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
  • Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
  • Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
  • Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
  • Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Čistý rejstřík trestů
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Po zapracování přiznání osobního příplatku
  • 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
  • Místo výkonu práce: Středisko správy a údržby dálnice D1 (SSÚD),Mirošovice u Prahy, Hlavní 199, 251 66, Senohraby

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.