Vedoucí pizzerie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš energie na rozdávání a rád motivuješ tým lidí kolem sebe? Tím pádem určitě čti dál!

Do naší restaurace hledáme člověka, který se nebojí odpovědnosti. Nebojí se komunikace s hosty ani s vlastním týmem na směně a hlavně, který bude maniak ohledně kvality naší milované pizzy.

Jaký bys měl být?

  • Měl bys být pozitivní, protože to lidi v týmu motivuje.
  • Měla by tě bavit komunikace s hosty, protože spokojený host je naše radost.
  • Měl bys být empatický vedoucí se smyslem pro detail.

Na co se můžeš začít těšit?

  • Smlouvu na dobu neurčitou hned od začátku.
  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Pracovní úvazek přizpůsobený tvým potřebám.
  • Příplatek 10 % za práci o víkendu a v noci.
  • Jídlo na směně za pár kaček.
  • Výhody v rámci našich značek (KFC, Burger King, Starbucks).
  • Možnost růstu na vyšší pozice.
  • Odměnu za doporučení kamaráda (od 5000,-).
  • Super lidi, se kterými chodíme po práci ven.
  • Chodíme spolu na únikové hry nebo jdeme na týmovou večeři.

Co tě u nás čeká?

  • Budeš chodit na ranní nebo odpolední směny, vždycky si zkontroluješ provozovnu, abys měl jistotu, že máš naskladněné čerstvé suroviny a čistou restauraci.
  • Dohlédneš na to, aby tvůj tým správně připravil pracoviště k provozu.
  • Vždycky během špičky budeš pomáhat zaměstnancům na pozicích, protože spokojenost našich hostů je pro nás důležitá.
  • Nemusíš se bát, proškolíme tě, abys to všechno hravě zvládl.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.