Tazatel/ Koordinátor zakázek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na projekci, montáž, poradenství, servis a poskytování vysoce kvalifikovaných služeb v oblasti telekomunikací a slaboproudých technologií, hledáme nové kolegy/ kolegyně na pozici Tazatel/ Koordinátor zakázek.

V rámci své práce se budete podílet na získávání souhlasů od majitelů bytových domů pro budoucí možné napojení optické sítě. Případné napojení optické sítě je pro majitele domů bezplatné a napomůže jim ke zhodnocení jejich nemovitostí. Nemusíte být technicky zdatní a rozumět optickým sítím, technické záležitosti za Vás může vyřešit technik.

Co od Vás očekáváme:

  • schopnost zorganizovat si práci
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost

Hledáme lidi, které baví být v kontaktu a hovořit s lidmi. Pokud máte navíc zkušenosti s obchodním jednáním, pak to může být pro Vás výhodou (není však podmínkou).

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce na HPP/ IČO
  • řádné zaškolení od zkušených kolegů a další pravidelná školení a vzdělávání v oboru
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • mobilní telefon i k soukromému využití
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba – vlastní rozvržení času práce
  • nástup ihned/ dohodou
  • práce ve svěřeném regionu v rámci Prahy (kanceláře Praha 10 – není nutné denně docházet)
  • možnost kariérního postupu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.