Business Development Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední technologickou společnost, která poskytuje služby po celém světe v oblasti telekomunikací, internetu, datových center a cloudu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a partnerství
  • Identifikace strategické potřeby obchodních partnerů, tvorba návrhů řešení a nastavování podmínek spolupráce
  • Péče o skupinu vysoce postavených klientů
  • Spolupráce se stávajícími zákazníky a novými potenciálními zákazníky
  • Převzetí aktivní vedoucí role při prezentaci zákazníkům
  • Spolupráce s interními týmy a týmy prodejců a poskytování informací zákazníkům
  • Aktivní účast na obchodních výstavách, konferencích a dalších akcích

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalosti v oblasti datových center
  • Minimálně 4 roky zkušeností v oboru
  • Pokročilé znalosti souvisejících technologií a specifických aplikačních řešení
  • Výjimečné prezentační, komunikační a mezilidské dovednosti s vysokým stupněm profesionality
  • Pozitivní přístup k zajištění vysoce kvalitního výstupu a důsledného plnění závazků
  • Silné analytické dovednosti, komplexní dovednosti při řešení problémů a obchodního ducha
  • Schopnost se rychle a samostatně rozhodovat
  • Příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na celosvětové propagaci inovativních produktů ve stabilní a dlouhodobě rostoucí společnosti, účast na zahraničních konferencích
  • Časovou a pracovní flexibilitu
  • Uvolněné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Neomezené volání
  • Možnost podílet se na celkové marketingové a obchodní strategii
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost osobního růstu
  • Notebook
  • Sickday
  • Homeoffice
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Dog-friendly office

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.