Obchodní manažer/konzultant do středních a západních Čech

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která přináší inovativní IT řešení pro firmy a organizace všech velikostí na Slovensku i v zahraničí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manažer/konzultant pro oblast středních a západních Čech.

Náplň práce:

  • Hledání, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí, monitoring českého trhu a jeho vývoje v dané oblasti strojírenskej výroby a TPV
  • Analýza potřeb zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí
  • Prodej služeb a softwarových produktů z portfolia společnosti novým zákazníkům
  • Samostatné vedení obchodních jednání, vyjednávání se zákazníkem o ceně a obchodních podmínkách
  • Spolupráce s týmem odborných konzultantů a s delivery týmem tak, aby byly naplněny očekávání zákazníka
  • Odpovědnost za tvorbu a podávání nabídek, příprava smluv a objednávek a jejich uzavírání
  • Odpovědnost za plnění stanovených obchodních plánů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru
  • Anglický jazyk nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Uživatelská znalost práce na pC
  • Přehled o IT, výrobním a strojírenském trhu
  • Všeobecný přehled o výrobě a znalost systémů technické přípravy výroby (TPV) nebo PLM a PDM systémů - výhodou
  • Flexibilita, samostatnost
  • Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práce v dynamickém kolektivu stabilní a prosperující společnosti s možností odborného růstu
  • Příležitost podílet se na zajímavých projektech převážně v České republice a na Slovensku
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Program základní péče (stravenky téměř zdarma, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření). Program smluvních partnerů (sleva na dovolenkové pobyty v zahraničí, sleva na pobytové balíčky v síti hotelů SR)
  • Program pro rodinu (dovolená navíc, příspěvek při narození dítěte, příspěvek při mimořádné rodinné události, firemní sportovní aktivity pro rodinu)
  • Odměna za odpracované roky a při životním jubileu
  • Program péče o zdraví (Zelený den zdraví)
  • Účast na školeních, kurzech, odborných konferencích, workshopech, jazykovém vzdělávání nebo e-learningu
  • Teambuilding v zajímavých lokalitách Slovenska
  • Předpokládána mzda: fix 45 983 CZK/1 800 EUR + bonusy z prodeje
  • Místo pracoviště: Praha, Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.