Vývojář ABAP a UI5

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, založena v roce 2016 zkušenými konzultanty s 20-ti letou praxí v oboru podnikových informačních systémů a vývoje software, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář ABAP a UI5.

Náplň práce:

  • Komunikace s projektovými týmy
  • Spolupráce s externími týmy zákazníků
  • Návrh a vývoj aplikací dle požadavků zákazníka
  • Zaměření na SAP Retail
  • Práce v užším týmu ale i samostatné řešení požadavků
  • Vlastní organizace práce dle priorit jednotlivých projektů

Požadujeme:

  • VŠ – Ekonomického, technického nebo IT zaměření
  • Praxe 5 let
  • Anglický jazyk
  • Seniorní znalost programovacího jazyka ABAP
  • Vítána znalost JavaScript, OpenUI5, SAP Cloud Platform
  • Zkušenosti s prací na významně zákaznicky rozšířených SAP systémech
  • Zkušenosti s vývojem produktů a frameworky
  • Vítána širší znalost oblastí MM a SD
  • Technologie integrace WebServices, Rest API, IDoc, oData
  • Objektově orientované programování
  • Používání zákaznických rozšíření (BAdI, Userexit, Enhancements)
  • Dialogové programování
  • Alespoň základní znalost SAP Fiori
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a internet (vyhledávání, komunikace)
  • Agilní metody vedení projektů
  • Technická angličtina
  • Time management
  • Quality management
  • Týmový hráč
  • Schopnost dělat rozhodnutí i v podmínkách nejasného zadání
  • Cit pro přesnost a spolehlivost
  • Ochota cestovat (až 25 procent času)

Nabízíme:

  • Možnost práce na HPP, DPP
  • Benefity: Automobil (i pro soukromé účely), možnost "home office", notebook, telefon, rodinné prostředí, pravidelné teambuildingové akce
  • Místo práce výkonu: Praha a okolí

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.