Servisní technik / Mechanik elektronik CNC

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovaného výrobce dřevoobráběcích a CNC strojů, společnost s celosvětovou působností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik / Mechanik elektronik CNC.

Náplň práce:

  • instalace a uvedení do provozu našich standardních i speciálních CNC strojů
  • záruční a pozáruční servis těchto strojů převážně v oblast celá ČR (převážně Čechy)

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost elektrotechniky a elektroniky
  • velmi dobré mechanické schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • hovorová znalost němčiny nebo angličtiny velkou výhodou (spíše podmínkou)
  • praxe v oblasti servisu
  • komunikativnost, obratnost a schopnost pro pochopení požadavků zákazníka
  • ochota denních cest k zákazníkům v rámci Čech - bez nutnosti denního dojíždění do sídla firmy
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • samostatnou a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • práce na IČO (možné i HPP)
  • začátek pracovního výkonu = nasednutí do firemního vozu
  • sídlo společnosti: Praha 5

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.