C# .NET developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kterým je nejstarší loterijní společnost v Česku, hledáme vhodného kandidáta na pozici C# .NET developer.

Náplň práce:

  • Spolupráce s produktovým vlastníkem na doručení roadmapy aktivit souvisejících s rozvojem webových aplikací v požadovaném čase, kvalitě a ceně.
  • Rozvoj webu na platformě Kentico v rámci týmu vývojářů pod vedením TechLeadera a s ohledem na postupy a nástroje definované TechLeaderem.
  • Zapojení do změn technického charakteru (např. upgrady platformy Kentico, změny v integracích atd.)
  • Zapojení do kompletního cyklu vývoje produktů, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí.
  • Komunikace s členy týmu.
  • Osobní rozvoj v oblasti platformy Kentico a přidružených technologií.
  • Zajištění a udržování aktuální dokumentace k dodaným produktům.
  • Součinnost při správě webové aplikace, odhalování příčin chyb a budování knowledge base.
  • Primární fokus na web na platformě Kentico a systémy nezbytné pro provoz webu.
  • Další činnosti v rozsahu funkce C# .NET developera dle pokynů přímého nadřízeného.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání, praxe 3+ let.
  • Dobrou znalost objektově orientovaného programování (ideálně C# .NET MVC)
  • Dobrou znalost SQL
  • Schopnost týmové spolupráce

Výhodou:

  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • Zkušenosti s platformou Kentico
  • Zkušenosti s MS SQL
  • Znalost JavaSriptu, REACTu nebo jiných frontendových technologií
  • Otevřenost a ochota poznávat nové technologie a učit se nové přístupy
  • Zkušenosti s agilními přístupy a s nástrojem JIRA nebo podobným

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • FIT program (můžete si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví - např. při Dnech zdraví mají možnost zaměstnanci absolvovat vyšetření očí, znamének, atd.)
  • firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy nebo lahodné dezerty
  • intenzivní vzdělávání a rozvoj v oblasti osobnostních kompetencí – trénink paměti, minutový řečník, vyjednávání, atd.
  • od roku 2021 v nových a krásných prostorách hned na metru Bořislavka
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.