Odborný poradce pro zemědělce v oblasti odrůd

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, osivářskou společnost s dlouholetou tradicí, která zastupuje významný sortiment odrůd pšenice ozimé, ječmene jarního, ječmene ozimého, hrachu a dále, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Odborný poradce pro zemědělce v oblasti odrůd.

Náplň práce:

  • Budete zjišťovat potřeby svých zákazníků a budovat s nimi dobré vztahy
  • Taktéž budete navštěvovat podniky ve svém regionu a informovat je o našich produktech
  • Vaším úkolem bude studovat podklady k odrůdám, aby se z Vás co nejdříve stal odborník (máme široké portfolio produktů)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalosti v rozsahu minimálně střední zemědělské školy - budete pracovat v oblasti odrůd, musíte mít na čem stavět
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Potřebu vzdělávat se v oboru

Nabízíme:

  • Práci pro zahraniční firmu se stabilním zázemím
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
  • Podíl na hospodářském výsledku
  • Cestovné navýšené oproti státem stanoveným tarifům
  • V prvním roce 4 týdny, po 1 roce navýšení na 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou po odpracování
  • Auto k osobním účelům, mobil, notebook
  • Možnost odborného růstu – odborné a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Jižní Morava

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3868279  Termin der Veröffentlichung: 11.2.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.