Auditor/ Auditorka – možnost i zkráceného úvazku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Auditor/Auditorka.

Pozice je vhodná i pro šikovné studenty či absolventy ekonomického směru. Možnost i zkráceného úvazku (2-3 dny v týdnu – dle individuální domluvy).

V rámci své práce budete:

  • Plánovat interní audity v souladu s ISO 9001:2016
  • Provádět interní audity dle ISO 19011:2018
  • Vypracovávat zprávy z interních auditů-přezkoumání systému
  • Metodické budování systému managementu kvality
  • Metodické zavádění managementu kvality s cílem získání certifikace ISO 9001:2016
  • Spolupracovat se zaměstnanci a být jejich podporou při zavádění managementu kvality
  • Podílet se na tvorbě interní mapy procesů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalosti ČSN EN ISO 9001:2016 velkou výhodou
  • Znalosti interních auditů
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • Schopnost týmové spolupráce – spolupráce s manažery napříč útvary

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu určitou 1 rok, při oboustranné spokojenosti jisté prodloužení na dobu neurčitou
  • Zaškolení od zkušeného kolegy-auditora samozřejmostí
  • Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek (2-3 dny/týden)
  • Profesní a jazykové vzdělávání – jazykové kurzy, kurz ISO certifikace hrazené zaměstnavatelem
  • Pružné rozvržení pracovní doby – na základě domluvy kolegy auditora a Vašich preferencí
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky 130 Kč, 5 dnů sickdays, Unišek+FKSP 500 Kč/měsíc)
  • 25 dnů dovolené
  • Mzda 30 – 35 000 Kč dle zkušeností (každoroční navyšování platu)
  • Kanceláře Praha - Nové Město (výborná dostupnost metra – zastávka Florenc, nebo tramvaje – zastávka Těšnov, Bílá labuť)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.