Samostatný konstruktér do oblasti strojní konstrukce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující své aktivity na oblast energetiky, průmyslové a domácí automatizace hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatného konstruktéra do oblasti strojní konstrukce.

Náplň práce:

  • technická pomoc a technické podklady pro obchod
  • vypracované analýzy a návrhy řešení
  • analýza návrhů pomocí specializovaných programů
  • konečné řešení
  • technické výpočty konstrukčních dílů a stanovování technických podmínek
  • vypracovávání technických podkladů
  • zpracovávání konstrukčních řešení
  • provádění konstrukčních výpočtů
  • nalézání optimálního konstrukčního řešení nových výrobků
  • výběr vhodných materiálů, polotovarů a již existujících výrobků, které budou v navrhovaném výrobku použity
  • určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů, apod. - spolupráce s technology, kteří navrhují technologické postupy výroby
  • tvorba podkladů pro výrobu a komplexní zpracovávání technických výkresů
  • tvorba uživatelské dokumentace včetně návodů pro používání výrobků
  • provádění změn ve stávající dokumentaci
  • výroba a testování prototypů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
  • alespoň pasivní znalost AJ
  • uživatelské programy MS Office, Outlook
  • praxe výhodou, ale není podmínkou
  • znalost Solidworks výhodou, ale není podmínkou
  • samostatnost a zodpovědnost
  • komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce v dobrém kolektivu
  • slušné mzdové podmínky
  • další odborný a profesní růst
  • penzijní připojištění
  • výhody malé a flexibilní firmy s mezinárodní účastí
  • příspěvek na stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • seberealizaci a možnost rozvíjet se
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • nástup dohodou, možno ihned
  • práce na hlavní pracovní poměr

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.