Hlavní finanční účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem s mobilními telefony, elektronikou, náhradními díly a příslušenstvím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní finanční účetní.

Co bude Vaším úkolem?

  • zodpovědnost za vedení účetního teamu – cca 6 lidí
  • zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví skupiny propojených společností
  • zodpovědnost za účtování pořízení, prodeje a všech pohybů zboží, včetně financování
  • zodpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů
  • zpracování měsíční a roční účetní závěrky a finančních výkazů
  • zpracování roční závěrky a daňových přiznání ve spolupráci s daňovým poradcem
  • zpracování měsíční agendy týkající se DPH – daňové přiznání, kontrolní hlášení, Intrastat
  • spolupráce na vytváření a nastavování interních procesů
  • spolupráce na implementaci nového účetního programu

Jaké jsou naše požadavky?

  • praxe na pozici hlavní účetní minimálně 3 roky
  • znalost českých účetních standardů a české daňové legislativy
  • zkušenost s účtováním společnosti zabývající se nákupem a prodejem zboží
  • praxe s financováním přes úvěry
  • výhodou zkušenost s implementací systémů a e-commerce
  • zkušenosti s účtováním v programech POHODA / ABRA
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • pozitivní myšlení a přístup k práci
  • zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • vítaná je znalost SW Pohoda a zkušenost se skladovým účetnictvím

Co Vám nabídneme?

  • mobilní telefon a notebook
  • MultiSport kartu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • výuku anglického jazyka
  • dog Friendly office
  • místo výkonu práce: Praha 10

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3926660  Termin der Veröffentlichung: 19.6.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc