Audit Senior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior Auditora.

V rámci své práce budete:

  • vykonávat samostatnou auditorskou činnost u klientů a proaktivně rozvíjet a udržovat pracovní vztahy
  • pracovat na auditech, konsolidacích, přeměnách a účetním poradenství
  • informovat manažery a partnery o aktuálním stavu projektů
  • efektivně delegovat úkoly na juniorní kolegy a poskytovat jim konzultace a zpětnou vazbu
  • naslouchat potřebám svých klientům a propojovat je s kolegy v ostatních týmech a oblastech za účelem rozšíření obchodních vztahů

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • 3-6 let zkušeností na pozici Auditora, zkušenosti s externím auditem
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (osobní jednání, zkoušky ACCA)
  • prokazatelné zkušenosti s řízením projektů
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • chuť se neustále v oboru vzdělávat a být schopen pracovat v dynamickém prostředí
  • ACCA zkoušky velkou výhodou

Nabízíme:

  • práci v renomované společnosti, která Vám pomůže kariérně růst a nadále se vzdělávat
  • nástupní plat dle dosavadních zkušeností a další odměny odvíjející se od Vašeho výkonu
  • příležitosti k osobnímu a kariérnímu růstu podporované ze strany společnosti (placená ACCA certifikace, statutární auditor a jiné)
  • kafeterie v hodnotě 13 500 Kč, lze čerpat dle osobních preferencí (vstupenky do kin a divadel, letenky, hotely, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, permanentky do fitness center, penzijní připojištění, stravenky a další)
  • 5 týdnů dovolené, 5 sickdays
  • laptop a iPhone
  • firemní aktivity – teambuldingy, vánoční večírek, letní párty, sportovní soutěže
  • moderní kanceláře v Brně, možnost práce i v Praze

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.