Manažer - správa nemovitostí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na správu nemovitostí po Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer - správa nemovitostí.

Náplň práce:

  • Správa nemovitostí na manažerské bázi, včetně přípravy koncepce dalšího rozvoje
  • Řízení příjmů a výdajů
  • Odpovědnost za obsazování prostor
  • Uzavírání nájemních Smluv
  • Komunikace s nájemníky
  • Zajišťování chodu domu – kontrola úklidu, opravy, revize, apod.,
  • Obsazování prostor o Měsíční vykazování ekonomiky domů.
  • Projektová příprava
  • Spolupráce na cca 10 projektech (typu výstavba, rekonstrukce objektu)
  • Komunikace s úřady a dotčenými subjekty
  • Zajištění souhlasů a dokumentů pro ÚR a stavební povolení

Požadujeme:

  • Orientace na výsledky
  • Samostatnost
  • Organizační schopnosti
  • Aktivní přístup
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti
  • ŘP – B
  • Praxe minimálně 5 let (ideálně stavebnictví, reality, nebo nějaká obchodní pozice)
  • Znalost práce na PC - Excel, Word, Outlook, internet
  • Výhodou - základní orientace ve stavebních výkresech

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Jistota a stabilita příjmů
  • 20 dní dovolené
  • Zajímavou, samostatnou práci a dobrý kolektiv a pracovní zázemí
  • Kultivované, vstřícné prostředí kanceláře
  • Osobní růst a zvyšování kvalifikace – hrazená školení, realizovaná v pracovní době
  • Firemní telefon
  • Možnost vypůjčit si firemní vůz k soukromým účelům
  • Obvykle nadstandardní placené volno v době vánočních aj. svátků
  • Minimální požadavky na přesčasy
  • Místo výkonu práce Praha 6 – Dejvice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.