Hlavní nákupčí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, globální společnost s výrobním a prodejním provozem ve více než 40 zemích, hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici Hlavní nákupčí.

Jste aktivní v získávání obchodních poznatků, cenných strategií a jste iniciativní ve snižování nákladů? Proto hledáme možná právě Vás! Připojte se k úspěšné společnosti ve vzrušující a náročné roli jako Vedoucí nepřímého nákupu v Global finance and performance managementu – v prostředí, kde jsou sdíleny znalosti a odpovědnost je dána těm, kteří mohou a chtějí.

Náplň práce:

  • Zajištění KPI nákupu, dohled nad dodržením zásad, strategií a postupů při zadávání zakázek
  • Podílení se na rozvoji strategie
  • Řízení a podpora místních změn
  • Řízení procesů RFI / RFQ v souladu s místními a celosvětovými nákupními zásadami
  • Sjednocení požadavků kmenových dat s VPI
  • Udržovaní dobrých vztahů s klienty

Požadujeme:

  • Výborné analytické myšlení, schopnost budování dobrých vztahů napříč celou společností
  • Odpovídající technické nebo obchodní zkušenosti
  • Zkušenosti s vyjednáváním v oblasti nepřímého nákupu
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni (písemná i komunikativní forma)
  • Schopnost zhodnotit, které záležitosti jsou prioritní v konfliktních situacích
  • Ambiciózní osobnost s proaktivním myšlením
  • Silné komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Nabízíme možnost být členem mezinárodního týmu nákupního týmu, možnost růstu v oblasti nákupu, zajímavý plat a široký výběr benefitů
  • Místo pracoviště: Vyškov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.