Řidič sk. C - Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost a předního distributora podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Řidiče sk. C.

Náplň práce:

  • Rozvoz zboží v rámci Čech
  • Nakládky každé ráno pondělí - pátek (volné víkendy i svátky)
  • Návraty odpoledne ten samý den dle rozvozového plánu
  • Manipulace s penězi od zákazníků
  • Spolupráce se zákazníky, skladníky a referentkami

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání
  • Praxi v oboru min. 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. C
  • Platný profesní průkaz a platné zdravotní prohlídky
  • Digitální kartu
  • Dobrý zdravotní stav, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonus dle vlastních výkonů)
  • Placené přesčasy
  • Diety v případě výjezdů
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní oděvy
  • Firemní pojistka na blbost
  • Koncoroční odměna dle výkonů firmy
  • Preferovaný nástup ihned
  • Pracoviště: Praha - Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.