Finanční analytik/reportingový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí vozů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční analytik/reportingový specialista.

Náplň práce:

  • udržování a rozvoj reportingu skupiny
  • tvorba analýz - finančních výsledků, výkazů a reportů pro vedení organizace
  • zajištění ekonomických informací potřebných k řízení
  • spolupráce na zpracování rozpočtu a finančních plánů organizace, jejich průběžná revize a kontrola jejich dodržování
  • podpora business aktivit
  • zodpovědnost za dodržování a implementaci stanovených postupů účtování a dodržování interních předpisů v rámci společnosti

Požadujeme:

  • SŠ /VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • orientace v účetnictví a daňové legislativě
  • výborná znalost MS Office Excel, znalost účetního systému Dynamics Navision výhodou
  • znalost prostředí prodeje automobilů výhodou
  • AJ na úrovní B1 (alespoň)
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu
  • schopnost přijmout odpovědnosti, pružnost v myšlení a jednání
  • organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • vzdělávací kurzy
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • firemní jídelna
  • pravidelný příspěvek do zaměstnanecké kafeterie
  • pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli
  • slevu na skupinové výrobky a služby
  • klouzavá pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • notebook a mobil
  • 5. týden dovolené po prvním roce v zaměstnání
  • Místo pracoviště: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.