Hlavní účetní / Vedoucí účtárny - Chrášťany

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Hlavní účetní / Vedoucí účtárny.

Náplň práce:

  • Vedení 5-ti členého týmu účtárny
  • Sestavování rozpočtu, sledování plnění
  • Metodické řízení oblasti účetnictví
  • Účtování složitých a nestandardních případů
  • Účtování slovenské pobočky
  • Řízení správy pohledávek
  • Výkaznictví, analýzy, reporting
  • Ověřování bonity klientů
  • Komunikace s centrálou v Německu
  • Spolupráce s daňovým poradcem, auditorem,
  • Zpracování účetní uzávěrky

Požadujeme:

  • VŠ nebo (SŠ s delší praxí) ekonomického směru + účetnictví
  • Praxe v řízení menšího kolektivu
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Angličtina na úrovni B1 (slovem i písmem)
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Výhodou:

  • Zkušenost se SAP

Nabízíme:

  • stravenky 100 Kč / den
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené/ sick-day
  • místo výkonu práce: Chrášťany (autobus od metra Zličín)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.