Zástupce vedoucího montáží

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Třebíč - Mladoňovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je lídrem českého trhu v oblasti návrhu, výroby a montáže schodišť všeho druhu, hledáme kandidáta na pracovní pozici Zástupce vedoucího montáží.

Náplň práce:

  • domlouvání termínů montáží se zákazníky
  • plánování montáží zakázek dle rozpracovanosti ve výrobě
  • práce na vyřizování reklamací – komunikace s výrobou a zákazníkem
  • pomoc v rozdělování práce montážníkům a jejich kontrola
  • občasná pomoc na montážích jako zástup či výpomoc
  • administrativní práce spojená s činností úseku (předávací protokoly atd.)
  • zástup vedoucího montáží v jeho nepřítomnosti

Požadujeme:

  • min. vyučen, ideálně SŠ vzdělání
  • znalost německého jazyka (tel. a mail. komunikace se zákazníky)
  • zkušenosti s vedením pracovního teamu
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • běžnou znalost práce na PC (MS Office) – nutnost
  • umění jednat se zákazníkem (empatie, příjemné vystupování, korektnost a vstřícnost)
  • samostatnost, pečlivost, loajalitu, vysokou míru zodpovědnosti
  • organizační schopnosti
  • orientaci v technické dokumentaci – výhodou
  • základy CAD programů – výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s 24letou tradicí v oboru
  • motivující platové ohodnocení s benefitním systémem orientovaným na výkon
  • po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
  • odměny za práci přesčas, proplácení cestovních náhrad
  • telefon, notebook
  • služební vůz k dispozici pro pracovní výjezdy, na soukromé účely jen po domluvě
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování v místě centrály společnosti
  • firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • pracovní firemní ošacení
  • jednosměnný provoz, jednodenní montáže
  • Nástup možný ihned.
  • Místo pracoviště: Mladoňovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.