Projektový manažer - čističky odpadních vod

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu, který dodává na trh zařízení, která napomáhají snížit negativní dopady ekologických zátěží zejména v oblasti čištění vod, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer - čističky odpadních vod.

Náplň práce:

  • příprava a řízení průběhu realizace zakázky
  • komunikace s dodavateli a investory
  • řízení nákupu zboží a služeb
  • práce v kanceláři (možnost i home office) kombinovaná s prací v terénu, spojená s cestováním v rámci ČR, případně i zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ se zaměřením na stavebnictví, strojírenství, či vodní hospodářství
  • praxe v oblasti realizací staveb minimálně 3 roky
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost plánování a organizace práce
  • ŘP skupiny B, znalost technologických procesů čištění výhodou
  • komunikativní znalost AJ – běžně bývají projekty i v zahraničí

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu
  • umět přijímat zodpovědnost
  • koordinovat tým lidí, subdodavatelů

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském prostředí s možností využití vlastní iniciativy
  • pohyblivou pracovní dobu
  • mzdu s procentuální motivační složkou
  • automobil i pro osobní využití
  • mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, na penzijní připojištění, dovolená navíc)
  • profesionální vzdělávání – semináře, odborné konference
  • místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.