Disponent zahraničního obchodu se zaměřením na náhradní díly

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bělotín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchod s fitness vybavením pro domácí, hotelové a klubové posilovny, hledáme vhodné kandidátky na pozici Disponent zahraničního obchodu se zaměřením na náhradní díly.

Náplň práce:

  • běžná kancelářská agenda spojená s přepravou zásilek
  • e-mailová a telefonní komunikace se zahraničními dodavateli
  • pravidelná komunikace v angličtině (převážně písemná)
  • koordinace a monitorování dodávek
  • vedení skladové evidence ND
  • optimalizace řešení

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • angličtinu na úrovni B2 - využití v psané i mluvené formě
  • proaktivní přístup
  • pečlivost při práci s dokumenty
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost
  • zájem učit se a řešit nové věci a smysl pro týmovou práci
  • praxe v oboru mezinárodního obchodu či logistiky - výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • dynamickou a samostatnou práci ve stabilní, české firmě
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • pracovní ohodnocení a bonusy za kvalitně odvedenou práci
  • zaškolení do problematiky mezinárodního obchodu
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce – 753 64 Bělotín u Hranic n/M

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4043973  Termin der Veröffentlichung: 9.3.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.